додому Бердичів У Бердичеві поліцейські розшукують шахрая

У Бердичеві поліцейські розшукують шахрая

54
0

До чергової частини місцевого відділу поліції звернулась 39-річна бердичівлянка, який повідомила, що її ошукали. Нині триває досудове розслідування.

Жінка розповіла, що, через мережу Інтернет, мала намір придбати меблі, а в результаті втратила 5400 гривень власних заощаджень. Довірившись незнайомцеві потерпіла перерахувала завдаток на вказані ним карткові рахунки і тільки згодом, зрозумівши, що вона стала жертвою шахрая, жінка звернувся до поліції.

– Вищевказана подія була кваліфікована як шахрайство. У рамках розпочатого за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України досудового розслідування поліція встановлює особу пройдисвіта і його місцезнаходження, а також вживає заходів для відстеження руху коштів, – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.

Відтак поліцейські застерігають жителів Бердичівщини щодо вияву надмірної довірливості до незнайомих людей, які звертаються до вас під надуманими приводами:

– пам’ятайте, що лише розсудливість та спокійне сприйняття будь-якої ситуації може вберегти від нерозважливих дій та вчинків;

– у питаннях фінансового характеру керуйтеся здоровим глуздом, а у разі потреби – радьтеся з фахівцями;

– при покупках через Інтернет намагайтесь використовувати систему оплати товару після його фактичного прибуття;

– також пам’ятайте, що жодної інформації про клієнтів та їх рахунки банківські працівники по телефону не збирають.

Розкажіть про згадані заходи перестороги своїм дітям, батькам, рідним та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність. Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок!

Відділ комунікації поліції Житомирської області