додому Бердичів У Бердичеві поліцейські навчали школярів безпечній поведінці

У Бердичеві поліцейські навчали школярів безпечній поведінці

55
0

У рамках місячника безпеки життєдіяльності працівники Бердичівського відділу поліції провели із учнями загальноосвітньої школи № 11 тематичну бесіду.

На зустріч з третьокласниками прийшла інспектор відділу превентивної діяльності Тетяна Ткачук. А тему їхньої розмови школярі визначали все разом, працюючи із закодованим написом на дошці – «Сам удома і на вулиці».

Відтак школярі поділилися зі своєю гостею знаннями про те, як вести себе в тих чи інших ситуаціях. Зокрема, третьокласники практично одноголосно відзначили, що не відчиняють двері незнайомцям, коли лишаються вдома самі. Про можливі хитрощі зловмисників у таких випадках дітям розповіла інспектор Тетяна Ткачук.

Усі разом школярі повторили номери телефонів екстрених служб і запам’ятали відомості, які обов’язково повинні сказати оператору, аби допомога прибула вчасно.

Окремо учасники зустрічі обговорили ситуацію, що можуть статися на вулиці. Наводячи реальні приклади, інспектор поліції розповідала дітям про правила поведінки на дорозі, порадила, як вести себе з незнайомцями, які з різними пропозиціями можуть звертатися до них.

На прикладі народних казок, вікторин та загадок, які запропонувала своїм учням класний керівник, школярі закріпили почутий від правоохоронця матеріал.

Діти пообіцяли своїй гості, що будуть дотримуватися правил безпеки і навчатимуть цьому своїх молодших товаришів

ablhkbut1fo img_9998

Відділ комунікації поліції Житомирської області