додому Бердичів У Бердичеві офіційно презентували новий сервісний центр МВС

У Бердичеві офіційно презентували новий сервісний центр МВС

1215
0

У Бердичеві, 28 грудня офіційно презентували новий п’ятий сервісний центр МВС нового зразка, що замінив колишній МРЕВ.

Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно тут громадянам надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

«Громадян обслуговуватимуть 10 працівників фронт-офісу. Центр оснащений електронною чергою, інформаційною системою, планшетом для оцінки якості обслуговування та веб-камерою, що дозволяє переглядати завантаженість центру в режимі реального часу. Для людей з інвалідністю в центрі передбачена кнопка виклику адміністратора, пандус, зручні місця для отримання послуг.

Не забули і про дитячий куточок та зону для читання Буккросінг».

З останніх нововедень-можливість перевірити свідоцтво про реєстрацію авто та “Електронний кабінет водія”, завдяки якому можна дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

“Центр оформлений в єдиному візуальному стилі сервісних центрів МВС, є прозорим та світлим. Завдяки технічним зручностям-сучасній інформаційній системі та електронній черзі-процес отримання послуг значно спростився”,-зауважив начальник ТСЦ №1842 МВС Ігор Романський.

Новий сервісний центр МВС в Бердичеві працює за адресою: вул. Шкірянників, 14.

Сервісний центр працюватиме за графіком: у вівторок — п’ятницю – з 9:00 до 18:00, у суботу – з 9:00 до 16:45. Неділя та понеділок-вихідні.

За консультаціями з приводу послуг можна звертатися за телефоном (04143) 4-02-23 , а також на офіційну сторінку в Фейсбук.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (04143) 4-02-23.

Прочитати доступно викладену інформацію можна на сайті hsc.gov.ua та подивитись на YouTube-каналі відео-інструкції щодо отримання послуг.