додому Бердичів У Бердичеві знову замінували «лотерею»

У Бердичеві знову замінували «лотерею»

114
0

Ввечері, 20 вересня, до поліції зателефонували та повідомили, що Національну лотерею, що на площі Соборній 18, заміновано. Лотерея знаходиться на першому поверсі багатоповерхівки і туди терміново направились швидка, пожежні та правоохоронці. Евакуювали працівників так званої лотереї, мешканці лишились у квартирах. Експерти, які шукали вибухові пристрої, прибули за півгодини та нічого небезпечного не знайшли.

Тенденція так званого мінування у місті продовжується. Нагадаємо, що тиждень тому вже заміновували «лотерею» у р-ні залізничного вокзалу, через кілька днів потому та сама ситуація була і в Житомирі. Думаю, людям вже настільки набридли ці завуальовані зали ігрових автоматів, що вони намагаються усілякими способами привернути увагу правоохоронців до них.

Нагадаю, що кілька місяців назад депутати обласної ради від Радикальної партії, Ігор Романський та Ілля Смичок, вже викликали правоохоронців у подібну лотерею, а по факту зал ігрових автоматів, та складу злочину там правоохоронці не знайшли. Тепер уже самі люди взялись за боротьбу проти одноруких бандитів, адже не одна сім’я потерпає від того, що рідні грають та лишають там чималі суми коштів.