додому Бердичів У Бердичеві засуджені до довічного позбавлення волі навчаються і отримують професії

У Бердичеві засуджені до довічного позбавлення волі навчаються і отримують професії

81
0

08 липня 2016 року у Бердичівській виправній колонії (№70) Житомирської області з метою гідної реалізації права засуджених на доступність і безоплатність здобуття робітничої професії, формування у них свідомого прагнення до участі у соціально корисній діяльності, а також за підсумками підсумкової атестації, 14 засуджених до довічного позбавлення волі отримали свідоцтва державного зразку про здобуття робітничої професії – оператор швацького устаткування.

Вони упродовж 6 місяців навчались у професійно-технічному закладі, у тому числі 2 місяці проходили виробничу практику на спеціально обладнаному приміщенні колонії із забезпеченням надійної охорони.

Як зазначив завідувач професійно-технічного закладу установи Олександр Поліщук навчальний центр, який створений на базі установи, проводить навчання засуджених за професіями, рамник, електромонтер, газоелектрозварювальник, швей, верстатник деревообробних верстатів.

Для отримання необхідних знань функціонує 4 кабінети (охорони праці, матеріалознавства та технології та зварювального виробництва).
На даний час в закладі навчається 40 слухачів за такими напрямками, як «рамник» та «станочник деревообробних верстатів».
Наочними посібниками та учбовою літературою ДПТНЗ забезпечений в повному обсязі.

Заступник начальника установи з соціально – виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Іван Васильєв привітав засуджених із здобуттям професії. Побажав щоб отримані знання та вміння не були даремними та обов’язково допомогли їм у майбутньому.
– Сьогодні важливий день у вашому житті, ви отримуєте документ, що підтверджує наявність підготовки, професійних знань та навичок у певній сфері. Маю надію, що він стане для вас щасливим «квитком» у вашому подальшому працевлаштуванні, – зазначив Іван Васильєв.

Відділ соціально – виховної та психологічної роботи Бердичівської виправної колонії (№70)

92ae3edac21e 0f48390fc924