додому Бердичів У Бердичеві діти за допомогою правоохоронців захищали лісові ялинки

У Бердичеві діти за допомогою правоохоронців захищали лісові ялинки

80
0

Аби привернути увагу до проблеми самовільної вирубки хвойних дерев, бердичівські школярі разом із правоохоронцями провели передноворічну акцію під назвою «Найкраща ялинка – не зрубана».

Юні бердичівляни, вихованці Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, запросили старшого інспектора ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції Семена Кіришевського приєднатися до проведення щорічної акції «Найкраща ялинка – не зрубана».

Діти разом із поліцейським перевіряли місця реалізації новорічної лісової продукції, проводили бесіди з перехожими та роздавали їм тематичні листівки із застереженнями щодо самовільної вирубки хвойних дерев у лісах. Окрім того, нагадували й про адміністративну відповідальність за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

– Приємно бачити небайдужість і активність наших юних громадян у питаннях і збереження природи, і дотримання належного порядку щодо продажу новорічних дерев, – коментує Семен Кіришевський. – Тож ми закликаємо усіх приєднатися до справи збереження природних багатств рідного краю!

Відділ комунікації поліції Житомирської області