додому Бердичів У Бердичеві відкрився перший інноваційний навчально-тренінговий центр

У Бердичеві відкрився перший інноваційний навчально-тренінговий центр

413
0

Перший інноваційний навчально-тренінговий клас відкрили сьогодні, 20 грудня, на Житомирщині, у Бердичівському педагогічному коледжі, де навчаються майбутні освітяни.

На заході були присутні голова обласної адміністрації Ігор Гундич, депутати обласної ради Ігор Романський, Ілля Смичок, міський голова Василь Мазур, керівник апарату обласної державної адміністрації Шатило Олексій та працівники коледжу.

У холі закладу дружньо зустріли студенти, які власноруч виготовляли різні подарунки, які вони подарують дітям, які знаходяться в інтернатах.

Як повідомив голова ОДА Ігор Гундич, днями запрацює такий же клас у Коростишеві на базі ліцею, а у наступному році планують за кошти обласного бюджету відкрити такий же центр в інституті післядипломної освіти у м. Житомирі.

Це унікальний клас, де одночасно зможуть навчатись 25 дітей, при цьому використовуючи сучасні інтерактивні інформаційно-комунікаційні технології.

Новітнє обладнання – інтерактивну панель, багатофункціональний пристрій, ноутбук, 25 планшетів учням, Wi-Fi роутер, документ-камера – закуплено за кошти державної субвенції у розмірі 596 тис. 970,0 грн.

Директор коледжу Алла Олександрівна, дуже гостинно зустріла вельмишановних гостей.