додому Бердичів У Бердичеві відбувся футбольний матч за участю Національної збірної України серед ветеранів

У Бердичеві відбувся футбольний матч за участю Національної збірної України серед ветеранів

53
0

28 червня у рамках Всеукраїнського туру на підтримку українських військових до Бердичева прибула Національна збірна України серед ветеранів з футболу.

На стадіоні «Прогрес» відбулася товариська гра  проти збірної ветеранів міста Бердичева.  Цей матч викликав шалений інтерес з боку бердичівських футбольних вболівальників, трибуни місцевого стадіону давно не збирали також потужної глядацької аудиторії, близько двох тисяч глядачів.

Бердичівляни на власні очі змогли побачити гру зірок українського футболу: Богдана Шершуна, Юрія Максимова, Сергія Нагорняка, Віталія Мандзюка, Едуарда Цихмейструка та інших відомих футболістів. А очолюють збірну України легендарні футболісти ФК «Динамо» Київ – Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський, які також прибули до Бердичева.

У складі збірної міста Бердичева також виступали знакові для нашого міста футболісти: Анатолій Зеленцов, Валентин Пілецький, Сергій Копитко, Ігор Зеленцов, Олександр Левченко, Юрій Мазяр, Володимир Креденцер, Сергій Назімов, Роман Бальчос, В’ячеслав Вознюк та інші гравці. Тренерами збірної міста були чудові гравці та тренери Ігор Дробиш та Ігор Зеленцов.

Футбольний матч завершився перемогою Національної збірної України серед ветеранів з рахунком 2-0. Авторами забитих м’ячів стали В’ячеслав Свідерський та Володимир Бондаренко.