додому Бердичів У Бердичеві відбувся Перший літературно-мистецький конкурс ім. В.Нестайка. Фото та Відео

У Бердичеві відбувся Перший літературно-мистецький конкурс ім. В.Нестайка. Фото та Відео

264
0

Сьогодні у Бердичеві відбувся Перший в Україні літературно-мистецький конкурс імені Всеволода Нестайка, головною метою якого є вшанування творчої спадщини Всеволода Зіновійовича Нестайка.

Засновниками заходу стали депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський та місцевий письменник Валерій Хмелівський.

Немає сумніву, що конкурс сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню в українцях любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

Всього у конкурсі взяло участь 65 учасників, які представляють 14 адміністративних територій нашої країни: м. Київ, АР Крим та Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку, Київську, Полтавську, Черкаську, Запорізьку, Львівську, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Донецьку, Харківську області. Також на Конкурс надійшли роботи авторів з Молдови, Італії, Іспанії та Латвії.

На вході гостей привітно зустрічав Військовий духовий оркестр 26-ї артилерійської бригади під керівництвом майора Андрія Билиня. У холі закладу була виставка картин та дитячих малюнків.

Спочатку відбулася реєстрація учасників, після чого екскурсія містом, яку провів Олексій Побережний. А вже о 13:00 годині розпочалася офіційна частина.

Конкурсантів привітав Ігор Васильович, який побажав успіхів і міцного здоров’я, а також зазначив, що велика кількість учасників заходу свідчить про любов і шанобливе ставлення до України й до рідної української мови. Після промови розпочав вручення дипломів.

Також на заході були присутні вельмишановні гості Михайло Сидоржевський- голова Національної спілки письменників України, Олесь Коляда- композитор і виконавець, лауреат незліченної кількості конкурсів, Михайло Пасічний- заслужений діяч мистецтва України та відомий письменник, Петро Білоус – професор і справжній доктор наук, волонтер Катерина Закревська.

Михайло Сидоржевський нагородив подякою Софію Томашевську та вручив грамоту Ігорю Романському. Ігор Васильович також вручив грамоту від голови Житомирської обласної ради Валерію Хмелівському.

Одним із спонсорів стала голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, яка вручала нагородила у одній із номінацій та голова Бердичівської районної державної адміністрації Петро Яригін.

Кожний учасник отримав сувенір. Після церемонії вручення дипломів всі конкурсанти мали змогу пофотографуватися у холі, де була фотозона. А по закінченню офіційної частини усіх конкурсантів чекав фуршет.

0DD9965F-42C8-4E43-8165-FEF5C6644896