додому Бердичів Бізнес У Бердичеві вдруге оголосили тендер на додаткові роботи з ремонту басейну вартістю...

У Бердичеві вдруге оголосили тендер на додаткові роботи з ремонту басейну вартістю 15,4 млн грн

71
0

КУ «Міський плавальний басейн» у Бердичеві вдруге оголосив тендер на виконання додаткових робіт з капітального ремонту басейну. Очікувана вартість робіт – 15,4 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 8 липня на ресурсі ProZorro.

У технічному завданні зазначається, що підрядник має провести демонтажні роботи, відремонтувати дно басейну, обхідні доріжки, улаштувати покриття з керамічних плиток, облицювати поверхні стін керамічними плитками, відремонтувати вхід в підвал та інше. Закінчити капітальний ремонт підрядник має до 31 грудня 2023 року.

Тендерні пропозиції замовник приймає до 25 липня, аукціон запланований на 26 липня 2022 року.

Зауважимо, що 11 травня КУ «Міський плавальний басейн» у Бердичеві вже оголошував тендер на додаткові роботи. Тоді участь у тендері взяло дві фірми: ТОВ «АртХаус» з остаточною ціновою пропозицією у 15 млн 308 тис. 545 грн та ПП «Елітбуд-1» з остаточною ціновою пропозицією у 15 млн 373 тис. 884 грн. 13 червня 2022 року аудитори розпочали моніторинг закупівлі, попри це, 16 червня, замовник уклав угоду з ТОВ «АртХаус».

За результатами моніторингу, аудитори виявили порушення: тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону; не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону; укладення з учасником, який став переможцем процедури закупівлі, договору про закупівлю, умови якого не відповідають вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі та інше.

24 червня КУ «Міський плавальний басейн» у Бердичеві та ТОВ «АртХаус» змушені були розірвати угоду.

ТОВ «АртХаус» зареєстроване в 2006 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал – 35 тис. грн. Власником фірми є Бобло Петро Іванович, а керівником – Герасимчук Василь Васильович.