додому Бердичів У Бердичева є власна книга історії. А у книги є її янгол-охоронець

У Бердичева є власна книга історії. А у книги є її янгол-охоронець

144
0

Як відомо, пишуть історію люди. Яка вона є та історія, хороша, чи погана, покаже лише час. Разом з тим, зараз пишемо історію нашого міста зараз ми, до цього часу писали наші пращури і будуть писати наші діти. Дуже важливо, щоб на кожному етапі написання історії були ті люди, яким буде приносити задоволення збирати історію міста сьогодні і завтра. Щоб ця людина у своєму серці несла лише кохання до свого міста, розуміння важливості знання історії свого краю та неосяжне натхнення зібрати усі історичні дані.

Не багато міст нашої України мають таку людина, але у нас вона є. Анатолій Горобчук відома людина для нашого міста. як на мене, ця людина хранитель та досвідчений збирач історії нашого міста. Важко собі уявити, скільки видатних постатей промайнуло перед його очима, скільки цінних для історії паперів він тримав у своїх руках, скільки радісних та сумних історій чув, та скільки емоцій пережив у серці.

20 вересня у приміщенні Центральної дитячої бібліотеки Анатолій Горобчук презентував свою другу книгу «Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення». Вірніше перший краєзнавчий нарис вийшов 4 роки тому, а це видання вже доповнене та змінене. «Книга, як дитина, – говорить автор, – коли випускаєш першу, вона починає жити своїм життям. З часом розумієш, що потрібно її доповнити та й маєш чим. Перша книга була як підліток, а ця –як людина зрілого віку».

В книзі, яка вийшла у новій редакції, автор розвінчав кілька міфів, які давно блукають Бердичевом. Так на сторінках своєї нової книги Анатолій Горобук розповів, що Шопен у Бердичеві ніколи не жив. Також тепер є і цілий розділ про період Майдану. Так, це новітня історія, але це вже наше минуле.

Привітати атора прийшли і його друзі та колеги, краєзнавець Мілада Мартинюк, Броніслав Марковський та спонсор цього видання Олександр Дмитрук.

Хочеться, щоб така людина як Анатолій Горобчук і надалі прославляла наше місто. Достеменно відомо, що його історичні нариси читають бердичівляни по усьому світу.

img_6322 img_6323 img_6324 img_6325