додому Без категорії Учні ПТУ №12 були евакуйовані. На місці працювали пожежники (ФОТО)

Учні ПТУ №12 були евакуйовані. На місці працювали пожежники (ФОТО)

183
0

У п’ятницю 7 квітня в ПТУ №12 м. Бердичева відбувся День цивільного захисту. Студентів навчали, як правильно поводитися при евакуації, що робити, коли виникла пожежа та як надавати першу медичну допомогу постраждалим.

Надзвичайники показали учням, як працюють брандспойт та звичайні вогнегасники. Розповіли і про принципи їх роботи, коли доцільно використовувати воду для гасіння пожежі, а коли ж можна використати лише порошкові вогнегасники.
Загалом, день пройшов дуже цікаво та насичено. Діти дуже зацікавлено розпитували рятувальників про все, що пов’язано з технікою та роботою в ДСНС.

На заході був присутній і депутат обласної ради, голова Бердичівської міської організації Радикальної партії, Ігор Романський, який підвів підсумок Дню цивільного захисту в училищі. «Цей день – чудовий приклад того, як повинні вчити дітей цивільному захисту протягом усього часу в навчальних закладах. Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Розповідати про поведінку під час стихійного лиха або пожежі можна багато, проте на багато краще показати учням, як це все відбувається на практиці», – підкреслив радикал.