додому Бердичів Учасники АТО з Житомирщини можуть пройти психологічну реабілітацію

Учасники АТО з Житомирщини можуть пройти психологічну реабілітацію

83
0

З метою організації психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  додатково укладено договори про надання послуг з психологічної реабілітації з наступними реабілітаційними установами:

Державне підприємство «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім. В.Т. Гуца, Київська область, Києво-Святошинський район, село Капітанівка, вулиця  Радянська, 4.  

Контактні особи:

Смолярчук Валентина Миколаївна – (044) 424-66-35;

Бойко Людмила Олександрівна – (044) 422-91-80.

Санаторій «Нафтохімік України» ПП «Курорти Приазов’я», місто  Бердянськ, вулиця Макарова, 71.

Контактна особа:

Шевченко Олександр Романович – 099-669-48-76.

Нагадуємо, що учасники АТО приймаються до реабілітаційних установ на підставі направлення на психологічну реабілітацію, виданого місцевим управлінням праці та соціального захисту населення.

Одночасно звертаємо увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 № 528 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасникам АТО до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.

Відповідно до пункту 7 Порядку № 528 для відшкодування вартості проїзду до реабілітаційних установ та назад учасники АТО подають до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання (перебування) разом з іншими документами заповнений реабілітаційною установою відривний корінець направлення на психологічну реабілітацію із зазначенням строків перебування в реабілітаційній установі.

Примітка: у разі виникнення запитань стосовно умов проведення заходів з психологічної реабілітації реабілітаційними установами просимо звертатися:

– безпосередньо до реабілітаційних установ за вищезгаданими контактними телефонами;

– до департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації за контактним телефоном: (0412) 24-08-46;

– до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання (перебування).