додому Бердичів Урочистості з нагоди 15-річчя 26-ї артилерійської бригади в Бердичеві

Урочистості з нагоди 15-річчя 26-ї артилерійської бригади в Бердичеві

74
0

5 липня у Бердичеві відбулися урочисті заходи з нагоди 15-річчя від створення 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. 

Розпочалися урочистості біля меморіалу «Слава Героям».  З рук генерал-лейтенант Збройних сил України, командувача ракетних військ і артилерії ЗС України — заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України В’ячеслава Горбильова – командир військової частини Андраник Гаспарян отримав стрічку з почесним найменуванням імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича до бойового прапору.

З вітальним словом виступили Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки Юріс Пойканс, внучка Романа Дашкевича – Олена Борисюк, командир військової частини Андраник Гаспарян та військові капелани. Військовий капелан бригади отець Василь Головчук провів молебень та окропив військових священною водою.

В урочистих заходах взяв участь кандидат в народні депутати України, депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський та його довірена особа, волонтер – Ірина Піскун.

«Вітаю воїнів-артилеристів з 15-річницею 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Бажаю вам міцного здоров’я вам та вашим рідним! Впевнений, що перемога буде за нами! Слава Україні».

Далі військовослужбовці урочистим маршем пройшли центральною вулицею міста до Міського Палацу культури імені Олексія Шабельника. Святкування продовжилося урочистим зібранням та святковим концертом.