додому Бердичів Урочисте відзначення Дня медичного працівника в Бердичівському районі

Урочисте відзначення Дня медичного працівника в Бердичівському районі

80
0

14 червня у  актовій залі Бердичівської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.  Вітання з нагоди професійного свята отримали працівники медичної галузі.

З привітальними словами до медичних працівників Бердичівщини звернулися голова Бердичівської районної адміністрації, голова Бердичівської районної ради, народний депутат України та кандидат в народні депутати України, депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, значний особистий внесок у розвиток медичної галузі – кращим працівникам медичної галузі Бердичівського району було відзначено грамотами, подяками, подарунками, грошовими преміями.

Також подякою Бердичівської районної ради та Бердичівської районної державної адміністрації відзначено депутата Житомирської обласної ради, члена Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів Житомирської обласної ради Ігоря Романського. Депутат подарував кожній жінці присутній в залі троянди.

«Шановні медичні працівники! Приєднуюся до усіх гарних слів, які були сказані вам. Бажаю вам успіху в житті, міцного здоров’я, родинного благополуччя. Низький вам уклін за вашу працю, що ви робите, допомагаєте, шануєте та любите. Дякуємо і зі святом» – такими гарними словами привітав медичних працівників Ігор Романський.

Кандидат в народні депутати України, депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський нагородив грамотою Житомирської обласної ради  Вікторію Васильчишину, Людмилу Павлійчук, Любов Левчук, Тетяну Куршин, лікаря Ігоря Лесика та Наталію Ровкову.

Урочистості супроводжувались святковим концертом аматорів районного будинку культури.