додому Бердичів Бізнес УНІКАЛЬНУ СИСТЕМУ НАКОПИЧЕННЯ ЕНЕРГІЇ ВСТАНОВЛЯТЬ У ВІННИЦІ

УНІКАЛЬНУ СИСТЕМУ НАКОПИЧЕННЯ ЕНЕРГІЇ ВСТАНОВЛЯТЬ У ВІННИЦІ

13
0

Це перший накопичувач, який розробили, спроектували та виготовили повністю в Україні.  Потужність батареї становитиме 1 МВт, а її ємність – 1 МВт на годину. Проект реалізує KNESS. Виконком Вінницької міськради надав містобудівні умови та обмеження на будівництво цього унікального об’єкту.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Система складається з батарейних кластерів. Усі інтелектуальні технології модулів – власна розробка KNESS, зазначають у компанії. Завдяки цьому забезпечується балансування заряду, моніторинг та управління усіма процесами. Накопичувач дозволяє споживати електроенергію, коли у ній є потреба, а не лише тоді, коли вона була згенерована.

Сергій Моргунов зазначив, що такі інноваційні рішення стратегічно важливі не тільки для Вінниці, а всієї держави. Це дає можливість підвищити гнучкість та ефективність енергосистеми. А в подальшому – збільшити обсяги виробництва чистої електроенергії з відновлювальних джерел.

Нагадаю, що у нашому місті також вперше в Україні планується розпочати виробництво зеленого водню, окрім того, створити систему малого розподілу електроенергії для індустріальних парків.

Для нас важливо, що такі проекти впроваджуються саме у Вінниці. Зелена економіка та екологічно чисте середовище – пріоритети нашої Стратегії “Вінниця3.0”. Подібні ініціативи будемо стимулювати і підтримувати, – повідомив Сергій Моргунов.