додому Бердичів Університет третього віку в Бердичівському районі – вчитися ніколи не пізно

Університет третього віку в Бердичівському районі – вчитися ніколи не пізно

162
0

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського районузапроваджено соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку».

«Університет третього віку»  – це сучасна модель інтеграції осіб літнього віку у суспільстві. Це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя, що допомагає людям, які вийшли на пенсію, швидше адаптуватися  від одного способу життя до іншого. Послуги надаються безкоштовно. Навчання в «Університеті третього віку» здійснюватимуться із залученням фахівців юридичної галузі, психології, медицини, соціального забезпечення тощо.

З  метою інформування більш широкого кола населення та проведення перших бесід у дружньому колі у районній дитячій бібліотеці даний проект дав старт.

Сюди завітали голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський,директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА – Юрій Прокопець, Гришковецький селищний голова Ірена Лісова, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Логвінчук, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району Валерій Сороченко, бібліотекарі району, працівники культури, підопічні терцентру, соціальні працівники.

Після завершення урочистостей з нагоди Дня Соборності України, підопічні терцентру, а за сумісництвом студенти Університету третього віку смт. Гришківці, за чашкою чаю мали змогу поспілкуватися один з одним, а також із спеціалістами різних профілів про проблеми, які їх турбують, поділитися певним досвідом, або дізнатися щось цікаве і корисне для себе.

Для усіх літніх гостей було підготовлено та передано продуктові набори. Загалом, гарне враження на пенсіонерів склав захід, і вони раді ще не одноразово зустрічатися у такому форматі, слухати лекції, вчитися новому, обмінюватися і своїм неоціненним досвідом.

Університет  третього віку –   це чудова нагода людям пенсійного віку відійти від буденщини, знайти нових друзів, а головне – отримати відчуття повноти і задоволення від життя.

 

Прес – служба райдержадміністрації