додому Бердичів Україна – єдина! Бердичівські вояки ініціювали поїздку дітей зі сходу на захід

Україна – єдина! Бердичівські вояки ініціювали поїздку дітей зі сходу на захід

43
0

Із початком антитерористичної операції на сході України наша військова частина зав’язала тісну дружбу із дітьми із села Бахмутське Бахмутського району Донецької області, зокрема взяла шевство над Бахмутською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів, учні якої постійно підтримували наших бійців на передовій і продовжують робити це дотепер. Тож сьогодні, щоби сприяти реабілітації дитячого морально-психологічного стану після побаченого та почутого ними у рідному краю, а також з метою якнайшвидшого подальшого возз’єднання східної та західної України ми хочемо організувати для цих дітей незабутню подорож до м. Львів і до мальовничих українських Карпат.

Сердечно просимо усіх небайдужих стати співорганізаторами дивовижної дитячої казки на теренах західної України. Запланована група – 30 чоловік + 2 супроводжуючих. Орієнтовний тур ? мікс «Почаїв?Буковель?Манява?Львів»

http://www.monolittour.lviv.ua/katalog_1/karpati_57/miks_pochajivbukovelmanjavalviv_1333/1/

Тож ми потребуємо матеріальної допомоги для забезпечення перевезення, організації ночівлі, харчування дітей та найму безпосередньо у місцях відпочинку екскурсовода, який би зміг показати дітям усі красоти західної української землі і розказати про неї якомога більше. Упевнені, будучи свідомими українцями та справжніми патріотами, ви не залишитеся байдужими та не оминете своєю увагою учнів зі сходу, яким за ці декілька років довелося пережити безліч страхіть.

За детальною інформацією звертатися за телефонами 0938751936; 0985552371 та електронною поштою katriabuh@gmail.com.

Прес-служба 26-ї абр