додому Бердичів Увага! Ускладнення погодних умов

Увага! Ускладнення погодних умов

91
0
За інформацією Житомирського Гідрометцентру 23 січня, у зв’язку з переміщенням на Україну активного південного циклону, на території Житомирської області очікуються ускладнення погодних умов: у південно-східних районах області та м. Житомирі вночі сніг, вдень значний сніг. На дорогах ожеледиця. Збільшення висоти снігового покриву на кінець доби 23 січня на 7-10 см.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме I (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельних підприємств.

На решті території вночі невеликий, вдень помірний сніг. На дорогах можлива ожеледиця.

Водії, керуючи транспортним засобом в умовах складних погодних умов, будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки. Обов’язково враховуйте час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття.

Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Бережіть себе та своїх близьких!