додому Бердичів Кримінал УВАГА!!! РОЗШУК

УВАГА!!! РОЗШУК

18
0

15-річна жителька с. Васьковичів Коростенського району Вікторія Волкова пішла з дому 20 лютого до місцевої школи, однак на навчання так і не з’явилась. Поліцейські розшукують Вікторію та просять повідомити будь-яку інформацію щодо місця її перебування. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Житомирській області. 

«Про зникнення 15-річної доньки до Коростенського відділу поліції 21 лютого повідомила жителька с. Васьковичів. За словами жінки, її донька пішла до школи ще вчора і до цього часу не повернулась. Мобільного телефону у дівчини немає.

Прикмети Вікторії: на вигляд 16-18 років, високого зросту, худорлявої тілобудови, волосся темне, зачіска – каре Була одягнена у довгу куртку сірого кольору, сірі кросівки, без головного убору, мала маленьку сумку через плече», – йдеться у повідомленні.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Вікторії Волкової, повідомте про це на спецлінію «102» або за номером (04142) 9-63-48 чи зверніться до найближчого відділення поліції.