додому Бердичів Тільки хотіли знести… та коні не їдуть

Тільки хотіли знести… та коні не їдуть

162
0

Чогось постійно не вистачає міській владі аби довести справи до логічного кінця. От так сталось і з реалізацією закону про так звану декомунізацію. Вулиці почали перейменовувати, але з «потугами» доводимо до кінця. То місця в Інтернеті не вистачає, аби вести пряму трансляцію сесій міської ради. Ну ви зрозуміли, то коні не їдуть, то ноги не йдуть.

Ну і чергова «фішка» від міського голови. Неодноразово підіймалось питання про знесення зірки, що майорить на будівлі центрального вокзалу. Питання то підняли, а от опустити його забули. По цей день «червона зірка» майорить над Бердичевом. Із звернення про демонтаж зірки до міського голови черговий раз звернувся депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський. І знаєте, що відповів йому заступник міського голови пан Гайченя? Що вони б і раді були її знести, але техніки такої немає. От біда, тільки захотіли хороший вчинок зробити, і знову щось не так пішло.

По цей день Михайло Іванович вирішує дане питання з структурами ДСНС, які мають відповідну техніку, тобто авто драбину висотою підйому до 30 м.

Що там вирішують мені не зрозуміло. Для нашого міського голови немає нічого неможливого, тим паче це не питання заміни усього водогону міста, а лише демонтаж маленької зірочки великого режиму.

IMG_4055

dXcXQVQ6itY lKSqUdktMGU TEy_P1c8PXA