додому Бердичів Турнікети Бердичева, ви куди???

Турнікети Бердичева, ви куди???

150
0

Ні для кого не залишилось не поміченим зникнення турнікетного огородження майже по усьому місту. Огорожі зняли досить давно з ціллю реставрувати та встановити назад. Але деякі вулиці міста до сих пір чекають на свої турнікети.

Так, наприклад, по вул. Житомирська, поруч з магазином МТС та Вацак турнікети забрали понад місяць тому і досі не повернули на місця. Це призвело до того, що автівки заїжджають прямо на тротуар. На зупинці громадського транспорту, що поблизу магазину АТБ у районі ринку, відсутність турнікетів призвело до того, що транспортні засоби переїздили з Житомирської на пров. Тихий.

Депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський звернувся до Сергія Петровича Онофрійчука, заступника міського голови, аби той розповів про нинішню ситуацію. На депутатський запит була надана відповідь: «Підняте вами питання стосовно встановлення турнікетного огородженя на вулиці Житомирській області зі сторони провулку Тихого розглянуто, силами МКП «Бердичівкомунсервіс» в серпні поточного року було встановлено секції турнікетного огородження на зупинці громадського транспорту. В 2015 році виготовлено проектну документацію на капітальний ремонт турнікетного огородження по місту з заміною на більш якісні та сучасні. Роботи будуть проводитись при умові виділення коштів з міського бюджету на дані цілі».

IMG_5709 IMG_5710 IMG_5711