додому Бердичів ТСЦ 1842 м. Бердичів нагадує водіям: з 1 жовтня на заміських дорогах...

ТСЦ 1842 м. Бердичів нагадує водіям: з 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби

181
0

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року №111 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Керівник ТСЦ 1842 МВС України в м. Бердичів Ігор Васильович Романський нагадує усім керманичам Бердичева та району, що порушення правил дорожнього руху, окрім штрафів, може понести і трагічні наслідки для пішоходів та інших водіїв. Уже місяць наші з вами діти відвідують школи. У населених пунктах Бердичівського району також є школи, які відвідують школярі. Через деякі з сіл проходять швидкісні траси, поруч у школи прямують діти, видимість на дорогах восени та взимку досить обмежена. Дуже важливо, щоб водії пам’ятали, що світло повинно бути увімкнене, щоб їх помітили пішоходи та інші водії.

Також водіям варто пам’ятати, що згідно частини 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за «Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів» передбачено штраф в розмірі від 425 до 510 гривень.

Окрім того, Ігор Васильович Романський нагадує водіям, що у ТСЦ 1842 МВС України в м. Бердичів за адресою вул. Ново-Іванівська, 21, можна пройти безкоштовні тести з перевірки правил дорожнього руху. Пройти тест можуть як водії зі стажем, водії-початківці, так і будь-хто бажаючий, щовівторка та четверга з 17:00-18:00. За потреби, працівники територіального сервісного центру допоможуть проаналізувати неправильні відповіді. Зауважимо, що всі послуги є абсолютно безкоштовними і доступними для кожного.

З повагою, Ігор Романський керівник територіального сервісного центру №1842