додому Бердичів ТСЦ 1842 МВС у м. Бердичів нагадує про свою діяльність

ТСЦ 1842 МВС у м. Бердичів нагадує про свою діяльність

305
0

Територіальний сервісний центр МВС України №1842, під керівництвом Романського Ігоря Васильовича, що знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Новоіванівська 21, запрошує усіх бажаючих перевірити свої знання з правил дорожнього руху в тестовому режимі. Пройти тест можуть як водії зі стажем, водії-початківці, так і будь-хто охочий, щовівторка та щочетверга з 17:00 до 18:00. За потреби, працівники центру допоможуть проаналізувати неправильні відповіді. Тестування є абсолютно безкоштовним і доступним для кожного.

Нагадаємо, що наразі Територіальним сервісним центром надаються послуги по видачі посвідчень водія, заміні посвідчення, видачі дублікату, відкритті вищих та нижчих категорій.

У сервісному центрі можна також отримати послуги реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, дозвіл на перевезення небезпечних вантажів та інші види послуг.

Територіальний сервісний центр МВС м. Бердичів звертає увагу громадян на необхідність співпраці з експертною службою, адже підробки стали виявляти частіше. Задля убезпечення себе від підробок

ТСЦ МВС №1842 у м. Бердичів працює з вівторка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 по 16:45.

З повагою, Керівник Територіального сервісного центру МВС України у м. Бердичів, Ігор Васильович Романський.