додому Бердичів ТСЦ МВС 1842 знову виявляє підробку

ТСЦ МВС 1842 знову виявляє підробку

95
0

Вже вкотре керівник сервісного центру міста Бердичів Ігор Романський повідомляє про виявлені підробні документи. Так, 24 лютого до Територіального сервісного центру МВС 1842 у м. Бердичів звернулися громадяни для оформлення договору купівлі-продажу автомобіля ЗАЗ-965. Під час оформлення даного договору у працівників виникла підозра щодо дійсності доручення, на підставі якого і здійснювалась операція.
Так, під час проведення перевірки зазначених у дорученні даних співробітники центру звернули увагу на дату народження власника транспортного засобу – він народився ще на початку ХХ століття, а саме 7 листопада 1919 року. Увагу привернув і рік видачі довіреності. Вона була датована 2011 роком. При подальшій перевірці даних було встановлено, що ідентифікаційний код, зазначений в довіреності, не належить власнику, а сам власник помер у 2004 році.
Про даний факт порушення законодавства одразу повідомили правоохоронців. Поліцейськими було внесено цю подію до ЄРДР. Дії особи кваліфікували за частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України, а саме використання завідомо підробленого документа. Правопорушникам загрожує штраф до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешт до шести місяців, або ж обмеження волі на строк до 2 років.
Ігор Васильович рекомендує усім, хто купує транспортний засіб, звертатися до експерта МВС, щоб заздалегідь виявити факти фальсифікацій і підробки номерних агрегатів чи документів. Це дозволить Вам уникнути неприємних ситуацій у майбутньому.