додому Бердичів ТСЦ МВС 1842 знову виявив шахраїв!

ТСЦ МВС 1842 знову виявив шахраїв!

182
0

Вже вкотре керівник сервісного центру міста Бердичів Ігор Романський повідомляє про виявлений факт підробки номерної панелі кузова автомобіля.

18 червня до Територіального сервісного центру №1842 звернувся житель с. Вакуленчук з метою укласти договір купівлі-продажу свого транспортного засобу Ford Scorpio. Після укладання договору покупець звернувся з заявою для перереєстрації транспортного засобу. Як передбачено законодавством фахівець Експертної служби почав огляд автомобілю і звіряти ідентифікаційні складові частин з номерами. Працівник одразу виявив підробку шляхом вварювання номерної панелі кузова автомобіля з нанесенням іншого номеру кузова.

По даному факту працівник експертної служби з працівником центру одразу повідомили керівника ТСЦ МВС 1842 Ігоря Романського, який одразу викликав працівників Бердичівського відділу поліції. Дана подія була зареєстрована працівниками поліції та ТСЦ МВС 1842.

Ігор Васильович наполегливо рекомендує усім, хто купує транспортний засіб, звертатися до експерта МВС, щоб заздалегідь виявити факти фальсифікацій і підробки номерних агрегатів чи документів. Це дозволить Вам уникнути неприємних ситуацій у майбутньому. Територіальний сервісний центр №1842 знаходиться за адресою вул. Ново-Іванівська, 21 і завжди готовий іти на зустріч громадянам.

IMG_3671 IMG_3672