додому Бердичів Тримісячний бердичівлянин просить про допомогу

Тримісячний бердичівлянин просить про допомогу

407
0

Івану Власюку дише три місяці, але він вже стикнувся з дорослими труднощами. Маленький бердичівлянин з’явився на світ з вродженою вадою: у дитини виявлена деформація обличчя, що представляє собою розщеплення тканин твердого та м’якого піднебіння, губи, носа, альвеолярного відростку. Через хворобу хлопчику важко дихати, їсти, та попри все він активний, енергійний, усміхнений.

Перша операція дитині потрібна у шість місяців і вона буде коштувати 110 000 грн, наступна – у рік. Спочатку оперуватимуть зсередини, зроблять ніс, губу та піднебіння. через рік, з ніжки хлопчика візьмуть частину кістки і вставлять, як імплантат, у верхні ясна. В родині, окрім Іванка, є ще двоє дітей, Дмитро та Владислав, які люблять та піклуються про братика. Про те, що дитина буде особливою, батьки дізнались, коли жінка була на двадцятому тижні вагітності, та позбуватись дитини навіть думок не було.

Жінка знаходиться у декретній відпусці, а чоловік працює електриком на МКАРСі і такі кошти зібрати родина просто не може. Сім’я сподівається на допомогу небайдужих. Для цього був відкритий рахунок в «ПриватБанку», номер картки якого: 5168757311397121, батько хлопчика – Власюк Роман Борисович.

Усі охочі можуть взяти участь у благодійному марафоні, що відбудеться у суботу, початок о 12.00, біля міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Учасники марафону можуть внести будь-які суми на допомогу родини.

img_1736