додому Бердичів Триває підготовка до обласної сесії у профільних комісіях

Триває підготовка до обласної сесії у профільних комісіях

80
0

Депутати продовжують підготовку до чергової дванадцятої сесії обласної ради. 21 липня вони працювали у трьох постійних комісіях: з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів та з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

У ході роботи комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів було розглянуто 19 питань порядку денного. Зокрема, депутати не підтримали ряд звернень Державної служби геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами, надали три погодження на користування мисливськими угіддями мисливським громадським організаціям.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів депутати опрацювали понад 25 питань порядку денного. Депутати погодили низку комунальних  питань, зокрема, призначення керівників комунальних закладів, затвердження статутів тощо.Також профільна комісія розглянула звернення щодо виділення 53 тис грн на лікування учасника АТО та погодила два звернення до центральних органів влади, що стосуються збільшення розміру допомоги при народженні дитини та виділення коштів з державного бюджету на лікування учасників антитерористичної операції.

Усі комісії розглянули та погодили проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», зміни до перспективного плану формування територій громад області.

Участь у роботі комісій взяли  участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.