додому Бердичів ТРЕШ! Директор ПТУ №12 п’є в кабінеті, курить у їдальні і тушить...

ТРЕШ! Директор ПТУ №12 п’є в кабінеті, курить у їдальні і тушить недопалки об підлогу (ВІДЕО)

1554
0

Після страшної картини, що розгорнулась переді мною та депутатом Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка  Ігорем Романським напередодні, 12 вересня, ми вирішили надати офіційний запити керівнику ПТУ №12 та дізнатись, куди ж поділись комп’ютери. Прийшовши до його приймальні, щоб зареєструвати листи ми помітили, що керівник знаходиться у занадто збудженому стані. Коли ж зайшли до нього в кабінет, там відчувався досить нелегкий запах алкоголю та стояв стовп цигаркового диму. Керівник закладу, у робочий час, знаходився у стані алкогольного сп’яніння. Як нам повідомили пізніше, це його «нормальний, робочий стан». Як будь-яка людина на підпитку він почав з’ясування стосунків, розповідати, що його, як і директора медколеджу ніхто не прибере, бо за ним стоїть «міська криша». Аби з’ясувати, чи правомірно керівник палить у навчальному закладі, ми викликали правоохоронців. Допоки поліціянти їхали у нас була змога послухати керівника закладу.

img_6072

Хотілось дуже дізнатись, як почувають себе тут діти сироти. Як виявилось, керівник не знає скільки їх тут навчається, спочатку Юрій Валентинович сказав, що 9, пізніше його заступниця сказала, що 13. Гуртожитку у навчальному закладі немає, тобто фактично він є, але не функціонує, тому діти проживають у гуртожитку іншого навчального закладу, до якого потрібно їздити маршруткою. Кожна сирота має право на безоплатне перевезення, але на практиці, коли діти пред’являють посвідчення, водії часто їм відмовляють. Керівник закладу сказав, що на це він вплинути не може. Його ж заступник повідомила, що неодноразово зустрічалась з перевізниками, але справа з мертвої крапки не зрушила. На момент відвідань, 13 вересня, їдальня так і не працювала. Питання, де харчуються діти-сироти? Заклад має забезпечити їх 3-х разовим безоплатним харчуванням. Керівник закладу, має бути таким дітям як батько, і в першу чергу турбуватись, чи їли вони та чи комфортно їм. Керівник навіть не знає, де і що їдять діти ці 2 тижні. Сироти харчуються безкоштовно, держава виділяє на це кошти, але столова не працює. Директор сказав, що кошти з власної кишені він дітям не давав на продукти.

Коли прибула поліція я разом з Романським Ігорем Васильовичем перебувала у столовій. Коли керівник побачив поліцію одразу почав помітно нервувати, та погрожувати фразами «це за вами приїхали». Коли поліціянти зайшли директор учбового закладу підпалив сигарету прямо у столовій, пройшов з нею до кухні та викинув тільки підпалену цигарку на підлогу КУХНІ, де мають готувати їсти дітям. Такі дії гарно ілюструють безкарність керівників, яких розставляє по місцях міський голова. На наші зауваженя, що взагалі заборонено палити на території учбового закладу, якийсь з помічників директора сказав, що неможна палити лише неповнолітнім, а от усім іншим можна. Тоді я намагалась допомогти цьому помічнику вибудувати логічний ланцюг, що учбовий заклад – це громадське місце, де палити категорично забороняється, та це каране діяння. Мені сказали, що у своєму кабінеті він може робити все, що захоче.

Як того вимагає законодавство, усі учасники події були опитані правоохоронцями. Керівник закладу не заперечив, що підпалив цигарку у столовій, нібито через нерви. А от проходити судово-медичну експертизу на вміст алкоголю відмовився, мотивуючись тим, що йому неприємні люди, які там знаходяться. Що важливо, директор не заперечував, що вживав алкоголь.

Далі буде…