додому Бердичів Ти можеш внести пропозицій до «Плану зонування території міста Бердичева»

Ти можеш внести пропозицій до «Плану зонування території міста Бердичева»

96
0

План зонування міста Бердичева розробляється на основі генерального плану міста Бердичева з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон; забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання надмірній концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації «План зонування території міста Бердичева» можна з 07.12.2017 по 08.01.2018 за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, каб. 6, відділ містобудування та архітектури (І поверх).

Демонстраційні матеріали плану зонування території міста Бердичева розміщені на офіційному порталі міста в мережі Інтернет за адресою: www.berdychiv.com.ua.

Відповідальна особа: заступник міського голови Гайченя М.І.

Подання пропозицій: пропозиції від громадськості приймаються у відділі роботи з територіальною громадою (каб. 12) з 07.12.2017 по 08.01.1018 викладені офіційним листом до Виконкому Бердичівської міської ради особами, визначеними частиною сьомою Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555.

Громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості відбудуться в приміщенні актового залу виконавчого комітету міської ради 09.01.2018 о 10.00 год.