додому Бердичів Бізнес Територіальний сервісний центр №1842 м. Бердичева інформує

Територіальний сервісний центр №1842 м. Бердичева інформує

366
0

30 листопада працівники територіального сервісного центру спільно з експертною службою виявили підробку двигуна на автівці ВАЗ 2105, нанесену кустарним способом.

29 листопада Територіальним сервісним центром №1842 у місті Бердичеві було виявлено автомобіль, який перебував в розшуку. На автівку було накладено арешт, а справу передано виконавчій службі через те, що її власник є боржником банку. Тепер у ситуації розбиратимуться правоохоронні органи.

17 листопада видався дуже продуктивний на виявлення махінацій з автомобілями в місті Бердичеві.

В Територіальному сервісному центрі №1842 м. Бердичева працівники виявили Seat Ibiza з підробленим свідоцтвом про реєстрацію. Договір купівлі-продажу цього авто було укладено в приватній фірмі за грошову винагороду. Про підробку покупцеві, звичайно, при укладанні договору не повідомили. Проте повідомили, коли на виклик приїхала оперативна група для відкриття провадження у справі про підробку.
І вже буквально за кілька годин знову ситуація з іншою автівкою. Виявлено транспортний засіб, що перебуває в розшуку та який після ДТП зник з місця пригоди.

 «Скласти договір купівлі-продажу можна абсолютно безкоштовно в сервісному центрі, тому витрачати кошти на його укладання в приватних структурах не варто. По своїй природі він є нескладним, проте якщо у Вас виникнуть якісь запитання, працівники центру завжди допоможуть. Також, рекомендую усім, хто купує авто, звертатися до Експертної служби, адже підробку можна зустріти частіше, аніж Ви думаєте,» – наголошує керівник ТСЦ №1842 Ігор Васильович Романський.

Територіальний сервісний центр №1842 у м. Бердичів працює з вівторка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 по 16:45.

З повагою, Ігор Романський
керівник територіального сервісного центру №1842