додому Бердичів Бізнес Таємне засідання виконкому

Таємне засідання виконкому

134
0

Новий склад виконавчого комітету, на який так давно чекали усім містом, провів своє перше таємне засідання. Таємне, бо жодного журналіста не було запрошено, навіть особливо близьких до міського голови. Та, як відомо, журналіст знайде як добути інформацію. І от кілька журналістів все-таки прийшло на перше установче засідання виконавчого комітету, яке так приховували від ЗМІ.

Міського голови не було на засіданні, він знаходиться на лікарняному, і доручив таку відповідальну задачу, як провести засідання виконкому, своєму заступнику, Павлішиній Тамілі Василівні. Як зазначила заступник, проведення таких термінових зборів дуже необхідне, бо у місті є нагальні питання, які необхідно вирішити.

Перше питання – це закінчення опалювального сезону, а друге – Про призив до строкової служби юнаків 89-96 р.н. За першим питанням, зрозуміло, щороку приймається таке рішення про початок опалювального сезону і про його закінчення. Інше питання про призив, який буде відбуватись протягом травня-червня та жовтня-листопада поточного року.

Що ж тут нагального та необхідного? У журналістів склалось враження, що на засідання виконавчого комітету планувалось винести дещо більше питань, але присутність ЗМІ перебила усім плани.

1 2 3 4