додому Бердичів Сільський голова Чуднівського району вимагав 35 тис. доларів

Сільський голова Чуднівського району вимагав 35 тис. доларів

369
0

26 березня, завдяки професійним злагодженим діям прокуратури Житомирської області спільно із співробітниками УЗЕ в області, ВОТЗ УЗЕ та підрозділу детективів СУ ГУНП в області викрито керівника одного із органів місцевого самоврядування Чуднівського району, який вимагав і одержав неправомірну вигоду у великому розмірі – 35 000 доларів США за надання в оренду 116 га землі.

Це другий транш із обумовленої раніше суми в розмірі 35 000 доларів США, яку сільський голова в ультимативній формі вимагав від представника фермерського господарства за вирішення питання про передачу йому в оренду 116 га невитребуваних земельних часток (паїв) за рахунок земель реформованого КСП із розрахунку 300 доларів США за 1 гектар землі.

Окрім цього, під час проведеного обшуку у його будинку, поліція виявила та вилучила 10 220 доларів США, 10 500 грн та 5000 російських рублів.

Наразі посадовця затримано у порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Також вирішується питання щодо повідомлення прокурором Житомирської області про підозру у вчиненні сільським головою злочину, передбаченого ч.4 ст. 368 КК України та орання запобіжного заходу.

Досудове розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області. 

За таку “діяльність” сільському голові загрожує до 12 років ув’язнення.

Нет описания фото.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: один или несколько человек и телефон