додому Бердичів Сьогодні, 11 липня народився відомий бердичівлянин Володимир Павлович Юрачковський

Сьогодні, 11 липня народився відомий бердичівлянин Володимир Павлович Юрачковський

106
0

1939 – У селі Глухівці на Вінничині в сім’ї вчителів народився Володимир Павлович Юрачковський – лікар-кардіолог, який більш як тридцять років проробив на бердичівській станції швидкої допомоги (нині Бердичівська станція Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф).

У 1990 році Володимир Юрачковський був обраний депутатом Бердичівської міської ради. Він очолював координаційну раду демократичних сил Бердичівщини, систематично виступав із гострими публікаціями в газеті “Радянський шлях” (“Земля Бердичівська”) стосовно побудови Української держави, формування справді демократичного суспільства, впровадження української мови в установах та закладах, повернення віруючим культових споруд. Як майор запасу, брав активну участь у створенні міської організації Спілки офіцерів України. Саме Володимир Юрачковський, спільно зі своїми депутатами-однодумцями, став одним із ініціаторів та безпосереднім учасником встановлення 17 жовтня 1991 року синьо-жовтого національного прапору над будівлею міськвиконкому.

На свій День Народження, з нагоди його 65-річчя, у 2004 в актовому залі бердичівського педагогічного училища відбувся творчий вечір співака-аматора Володимира Павловича Юрачковського. Присутні на творчому вечорі глядачі і слухачі, прослухавши у виконанні Юрачковського різноманітні твори світової класики, українські народні пісні, отримали максимум естетичного задоволення, бо співав Володимир Павлович професійно, натхненно, вкладаючи в твори душу і високу майстерність.

На фото: Встановлення депутатами Бердичівської міської ради синьо-жовтого прапору України на даху будівлі міськвиконкому. Участь у встановленні прапору взяли голова міської ради Олексій Хилюк, голова міського осередку Народного Руху України Павло Передрій, депутати Володимир Юрачковський, Леонід Нагорний та ін. 17 жовтня 1991 р.

Джерело: http://berdychiv.in.ua/