додому Бердичів Сьогодні смерділо усе місто. Дякуючи Ревезі. (ФОТО)

Сьогодні смерділо усе місто. Дякуючи Ревезі. (ФОТО)

626
0

Нереальний сморід заполонив сьогодні центральну частину міста. Жителі вулиць Короленка, Житомирської, Чуднівська взагалі не могли відкрити вікна аби провітрити у таку задуху. Ніхто не міг зрозуміти, що це за раптове джерело смороду, та як його ліквідувати.

Провівши невелике розслідування ми з’ясували, що смердить безпосередньо асфальтне покриття. Одна частина дороги світлого кольору, а інша дуже темного, ніби на неї щось вилили. Сівши у автівку, я разом з депутатами міської ради, почали прямувати у напрямку збільшення кількості темних плям на асфальті. І привів нас шлях безпосередньо до рибопереробного заводу пана Ревеги.

Одразу перед воротами заводу були величезні темні плями на асфальті, які попередньо вже присипали хлором. Але навіть така суміш не могла перебити той сморід. Як розповіли очевидці, вони явно бачили, що сьогодні дві великі машини «ЗІЛ» вивозять рибні відходи. З кузовів машин виливалась смердюча рідина, але на це ніхто не зважав. Водії везли небезпечні відходи через усе місто, не у закритих машинах, лишаючи по собі смердючі сліди, аж до центрального сміттєзвалища.

На звалищі нам підтвердили, що дійсно сьогодні привозили кілька машин з рибними відходами, висипали їх одразу на інше сміття, та попросили «пройтись тракторцем», тобто перемішати ці небезпечні відходи разом з іншим сміттям, аби воно гнило.

Звісно, відходи кудись дівати треба. Працівники сміттєзвалища не можуть відмовити у прийомі сміття, але ж треба розуміти, що ці відходи потребують особливого відношення. Наприклад, будівництво біометричної ями. Якщо у Бердичеві є завод з виготовлення рибної продукції, то сам завод має і забезпечити утилізацію таких відходів у закритому типі. Навіть якщо утилізація проходить таким шляхом, то як можна прийти до такого рішення, аби перевозити у відкритій будці «ЗІЛа» через усе місто смердючі відходи. На вулиці стоїть страшенна спека, ця рідина випаровується і засмерджує усе місто. І допоки не піде дощ, аби це усе змити, місто й далі буде «радувати ароматами».

IMG_3768 IMG_3769 IMG_3770 IMG_3771 IMG_3772 IMG_3775 IMG_3779 IMG_3780