додому Бердичів Сьогодні команда Василя Мазура знову святкуватиме окупацію Бердичева перекриттям вулиць

Сьогодні команда Василя Мазура знову святкуватиме окупацію Бердичева перекриттям вулиць

160
0

Влада міста Бердичева на 27-ому році відновлення Української Незалежності не вперше відзначається особливою пошаною до радянської окупації. От і цього року офіційний сайт міста Бердичева заздалегідь попередив про святкування.

У зв’язку з проведенням у місті Бердичеві заходів, приурочених до 74-ої річниці визволення міста від нацистських окупантів, рух автомобільного транспорту 5 січня 2017 року центральними вулицями міста буде організовано таким чином:

 

– з 09.30 год. до 11.00 год. (під час урочистого зібрання громадськості на Площі Соборній та покладання квітів до меморіалу «Слава Героям!») буде  повністю перекрито рух автотранспорту від перехрестя Площі Соборної – вул. Житомирська до перехрестя вул. Вінницька – вул. Шевченка і до перехрестя вул. Європейська – вул. Шевченка.
Рух автомобільного транспорту на час перекриття буде спрямовано вулицями Шевченка та В’ячеслава Чорновола.

Нагадаємо, із 14 млн. людей, які загинули в результаті цілеспрямованої політики масового вбивства, що провадилася нацистською Німеччиною та Радянським Союзом у Кривавих землях, близько 10 млн. осіб померло на території Україні.

Варто відзначити, місцева влада попри низку декомунізаційних законів продовжує традицію відзначати перемогу радянського окупанта над німецьким, ігноруючи те, що обидва вони для України були зайдами на нашій Богом даній землі.

Фото: Василь Мазур з сайту Діловий Бердичів