додому Бердичів Сьогодні день весняного рівнодення та початок астрологічного року

Сьогодні день весняного рівнодення та початок астрологічного року

148
0

День весняного рівнодення в 2017 році припав на 20 березня. Якщо бути точним, весняне рівнодення відбудеться о 9 годині 29 хвилин за київським часом.

Цей день ще можна ще назвати астрономічною весною. Саме 20 березня день зрівнюється тривалістю з ніччю. Тобто в цей період день і ніч поділяють добу рівно на 12 годин.

День весняного рівнодення – ритуальний день для багатьох народів і релігій світу, який відомий з глибокої давнини. Це свято здавна вважався магічним. Перекази свідчать, що сьогодні на долю людини можуть вплинути навіть думки. Тому думати слід виключно про хороше. З’ясування відносин, сварки, прояв злості, агресії і гніву може обернутися проблемами. Сумувати в свято також не рекомендується, інакше Боги розлютяться і нічим вас не обдарують. Потрібно зустрічати весну якомога веселіше.

Цього дня Сонце перейде в сузір’я Овна. Цей знак пов’язують з такими значеннями, як: бадьорість; лідерство; щирість; цілеспрямованість; самостійність; прямолінійність; Овен є знаком мужності, духовної і фізичної сили, енергії, боротьби та жертовності.

Окрім того, 20 березня 2017 року – День астролога і всіх, хто має хоч якесь відношення до даної науки.