додому Бердичів СУЧАСНИЙ ПІДХІД СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ МВС (ВІДЕО)

СУЧАСНИЙ ПІДХІД СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ МВС (ВІДЕО)

117
0

Керівник ТСЦ 1842 МВС України, Ігор Васильович Романський, нагадує, шо наприкінці липня 2016 року в усіх територіальних сервісних центрах МВС у Житомирській області розпочали нововведену процедуру: оформлення електронних договорів купівлі-продажу автомобілів працівниками ТСЦ замість заповнення його відвідувачами від руки.

Основною перевагою є те, що люди не мають заповняти договори на паперових носіях у трьох примірниках самостійно, адже багато хто потребував професійної консультації, багато хто робив помилки, а тепер увесь процес автоматизовано. Поки що ж зараз цей процес по часу оформлення не сильно виграє у паперових зразків, але це пов’язано лише з тим, що відповідні бази, з яких система підв’язує дані про клієнтів, ще наповнюються. Але найближчим часом процес має значно пришвидшитись.

Процедура оформлення такого договору проста. Покупець та продавець автомобіля звертаються до будь-якого територіального сервісного центру і подають свої паспорти та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Відповідні дані вводяться в систему, яка заповнює електронний договір, після чого відвідувачі його перевіряють.

Запущені електронні договори купівлі-продажу, електронний журнал, тобто фактично вже людям з паперовим носієм не варто працювати, це все роблять адміністратори, оператори сервісних центрів. Автосалони не будуть дублювати функції сервісних центрів МВС.