додому Бердичів Бізнес Суд зобов’язав повернути 7 га землі в центрі Бердичева, якою приватна фірма...

Суд зобов’язав повернути 7 га землі в центрі Бердичева, якою приватна фірма користувалася майже 12 років без договору оренди

110
0

Господарський суд зобов’язав приватне товариство повернути земельну ділянку вартістю майже 14 млн грн з незаконного користування: підприємство для промислових потреб використовувало ділянку в центрі Бердичева, хоча договір оренди закінчився ще у 2010 році.

Про це 16 лютого повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«За результатом розгляду позову Бердичівської окружної прокуратури Господарський суд Житомирської області зобов’язав приватне товариство повернути земельну ділянку комунальної власності вартістю майже 14 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Прокурори у суді довели, що земельною ділянкою площею понад 7 га, розташованою майже у центрі Бердичева, приватне акціонерне товариство користувалося незаконно.

Зокрема, укладений з Бердичівською міськрадою договір про оренду землі закінчився ще у серпні 2010 року. Однак товариство не вжило передбачених законом заходів та договір оренди не продовжило. Натомість тривалий час використовувало значну площу вартісної землі для промислових потреб.

«Наразі, за втручання прокуратури, незаконне користування припинене, землю повернули територіальній громаді для укладення договору оренди та сплати коштів до бюджету», – повідомили в прокуратурі.

 

 

Житомирінфо