додому Бердичів Судовий застій у Бердичеві вже скоро може бути частково виправлений

Судовий застій у Бердичеві вже скоро може бути частково виправлений

145
0

Вища рада правосуддя під час засідання 20 червня 2017 року розглянула питання щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів та ухвалила внести подання про призначення на посаду судді Бердичівського міськрайонного суду Вдовиченко Тетяни Миколаївни та Яковлєва Олександра Сергійовича.

Під час перевірки матеріалів зазначених кандидатів членами Вищої ради правосуддя не виявлено порушень порядку надання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України рекомендації на призначення. Також відсутні підстави для обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидатів критеріям доброчесності чи професійної етики або інших обставин, що можуть вплинути на суспільну довіру до судової влади.

Нагадаємо, що на сьогодні в Бердичівському міськрайонному суді працює лише один суддя, а справи які мають розглядатися колегією суддів направлені на розгляд інших судів, в тому числі в сусідню Андрушівку. Ситуація, коли на майже 80 тисяч населення міста та 30 тисяч людей в районі фактично паралізована робота суддівської гілки влади може вказувати на глибоку кризу верховенства права в регіоні.