додому Бердичів Суддя Грубіян спробував відновити Клименюка ФОТО

Суддя Грубіян спробував відновити Клименюка ФОТО

463
0

30 червня в суді Житомира відбулося засідання в якому одіозний екс-директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк оскаржує своє звільнення Житомирською обласною радою. Протягом більше, ніж шість годин відбувалось заслуховування свідків, дебатів сторін та власне оголошення рішення. До суду підійшли активісти, які випадково дізналися про таке резонансне для бердичівлян слухання.

В якості свідків виступили депутати Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський та Ілля Смичок, депутат Бердичівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олексій Побережний та лідер громадської організації “Самооборона міста Бердичева та району” Сергій Адам’як.

Попри наведені ґрунтовні докази фінансових збитків нанесених громаді Житомирщини, фактів негідної поведінки директора навчального закладу, побиття журналістів, смерті студентки та розповсюдження наркотиків у закладі, суддя Грубіян вирішив поновити на роботі Володимира Клименюка. Прошепотівши рішення, “служитель Феміди” опустив очі та поспішив зникнути з зали засідань.

Варто відзначити, що раніше саме до ухвали цього судді апелював одіозний екс-директор продовжуючи попри звільнення зачиняючись в робочому кабінеті, приховувати печатку та створюючи фейкові документи.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський висловив жаль з приводу того, що судді досі не пройшли реальної люстрації: «Після вибриків Клименюка нарешті в Бердичівському медичному коледжі роботу направлено в конструктивне русло – завершено іспити, справно виплачуються заробітні плати та стипендії, триває активна підготовка до майбутньої вступної кампанії. На мою думку, через сьогоднішнє рішення судді Грубіяна ми матимемо змогу скоро знову спостерігати чергові безчинства Клименюка. Впевнений, що країна потребує проведення реальної люстрації суддів, а депутати обласної ради не залишаться осторонь вирішення проблем Бердичівського медичного коледжу. Ніхто не дозволить негідникам маніпулювати дітьми в комунальній установі».