додому Бердичів Структура Керівництво Графік прийому Нормативна база Паспорт району Соціально – економічний розвиток...

Структура Керівництво Графік прийому Нормативна база Паспорт району Соціально – економічний розвиток Агропромисловий комплекс Промисловий комплекс Гуманітарна сфера Туристичні можливості району Робота з молоддю та дітьми Регуляторна діяльність Громадська рада Будівництво Мале підприємництво Сільські ради Центр надання адміністративних послуг Податкова інформує Реагування на критику Нацдержслужба інформує Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Очищення влади ВІдділ ДРАЦС інформує Запобігання проявам корупції Управління фінансів Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання В Райківській виправній колонії (№73) завершено поточний ремонт кімнати для відпочинку

113
0

В Райківській виправній колонії (№73) завершено поточний ремонт кімнати для відпочинку особового складу чергової варти. Ремонтні роботи було розпочато на початку цього року та завершено 11 березня. За цей період було виконано роботу по утепленню стін та стелі з середини, замінено електропроводку, встановлено 2 металопластикові вікна з ролетами та здійснено їх тонування для світломаскування. Ззовні вікна обладнано захисними гратами. Окрім централізованого опалення додатково встановлено електричний конвектор. Внутрішнє оздоблення кімнати виконано для створення заспокійливої атмосфери, за допомогою кольорів та ліній які додають цього ефекту. Також придбано нові ковдри, матраци, подушки та постільну білизну. Окрім основного освітлення додатково обладнано чергове освітлення.

Враховуючи те, що служба організована цілодобово, така кімната для відпочинку є невід’ємним елементом для здійснення охорони установи та прилеглої території.