додому Бердичів Стратегія розвитку Бердичева команди Ігоря Романського

Стратегія розвитку Бердичева команди Ігоря Романського

143
0

Представляємо вам Стратегію розвитку Бердичева від команди кандидата на посаду Бердичівського міського голови Ігоря Романського.

Підзвітність та відкритість влади

 1. Провести інвентаризацію, забезпечити ефективне використання комунальної землі та власності. Відкрити реєстр комунальної власності на сайті місцевої ради.
 2. Провести аудит діяльності комунальних підприємств і установ на предмет їх прибутковості та ефективності використання для потреб громади.
 3. Е-урядування у Бердичеві. Максимально спростити надання органами влади усіх необхідних мешканцям довідок і дозволів. Забезпечити якісну роботу місцевого центру надання адміністративних послуг.
 4. Оптимізувати штат виконавчих органів місцевого самоврядування, а заощаджені кошти спрямувати на підвищення зарплат місцевих службовців. Призначати фахівців на посади виключно на засадах відкритого конкурсу.
 5. Контролювати роботу правоохоронних органів щодо забезпечення громадської безпеки та безпеки дорожнього руху на території громади.
 6. Забезпечити проведення громадських слухань з усіх питань, які стосуються життя мешканців. Проводити місцеві референдуми з життєвоважливих питань.
 7. Щомісячно проводити прийом громадян та звітувати перед виборцями про виконану роботу в органах місцевого самоврядування.
 8. Сприяти приєднанню навколишніх об’єднаних територіальних громад за згодою більшості мешканців та із врахуванням їхніх інтересів.

Соціально-економічний розвиток

 1. Раціоналізація використання бюджетних коштів у вирішенні головних проблем міста Бердичева:
  • Якості води (в тому числі вирішення питання очисних споруд)
  • Ремонт доріг (ремонт тротуарів та асфальтування доріг особливо у віддалених районах, покращити благоустрій)
  • Вирішення проблеми бродячих собак (будівництво притулку для тварин).
 2. Повернути в комунальну власність підприємства, які знаходяться в місті Бердичеві, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов’язань. Переглянути договори оренди комунальної власності міста щодо виконання зобов’язань орендаря.
 3. Необхідно докорінно змінити ставлення міської влади до віддалених від центру мікрорайонів (Корніловки, району колишнього цукрорафінадного заводу, Загребелля), в яких жахливий стан доріг та відсутнє освітлення вулиць ускладнює життя людей.
 4. Пора очистити Бердичів від бруду. Забезпечити утилізацію побутових відходів та роздільний збір сміття. Ліквідувати стихійні сміттєзвалища.
 5. Добитися встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги та контролювати якість надання цих послуг.
 6. Невідкладно розробити та ухвалити генеральний план житлової забудови громади та детальні плани для всіх територій. Не дозволяти житлові забудови та встановлення МАФів без погодження з мешканцями території.
 7. Забезпечити рівні та сприятливі умови для розвитку малого бізнесу на території громади. Виділяти комунальну землю та приміщення в оренду тільки на умовах відкритого аукціону.
 8. Сприяти залученню інвестицій для розвитку виробництва та створенню нових робочих місць на території громади.
 9. Забезпечити зручні умови і доступні тарифи для продажу селянами власної сільськогосподарської продукції.
 10. Впроваджувати енергозберігаючі технології в комунальному господарстві, житловому фонді та бюджетних установах громади.
 11. Спрямовувати кошти місцевого бюджету передусім на якісні медичні та освітні послуги, спортивні та дитячі майданчики, житлово-комунальні мережі. Збільшити кількість місць в дитячих садочках і школах до потреб громади.
 12. Сприяти формуванню вуличних, будинкових комітетів, ОСББ та інших органів самоорганізації населення. Надати їх представникам право контролювати роботи з благоустрою території та утримання будинків.
 13. Покращити якість послуг громадського транспорту, зручність графіку та маршрутів руху.
 14. Надати статус скверів та парків зеленим зонам на території громади. Не допустити їх знищення та забудови.
 15. Сприяти розвитку місцевого та зеленого туризму, збереженню, реставрації місцевих пам’яток культури та природи, збудувати набережну в місті.
 16. Забезпечити першочергове виділення земельних ділянок воїнам АТО мешканцям громади та отримання ними інших пільг, передбачених законом.
 17. Сприяти розвитку туристичною інфраструктури та повернення світової слави місту Бердичеву!