додому Бердичів Справжній День ЗАХИСТУ дітей пройшов в ТСЦ №1842

Справжній День ЗАХИСТУ дітей пройшов в ТСЦ №1842

213
0

Немає в світі нічого важливішого та дорожчого, ніж діти. Тому кожного року ми святкуємо День захисту дітей. На душі стає тепліше від дитячого сміху.

В Територіальний сервісний центр міста Бердичева завітали дітки з ДНЗ№27.

Разом з поліцією начальник сервісного центру Романський Ігор Васильович провів екскурсію по центру, показали де і як можна отримати посвідчення водія, зареєструвати автомобіль тощо. Нагадали та розповіли дітками на скільки важливо дотримуватись правил дорожнього руху. Вони із захватом відповідали на питання та отримували солодкі призи. Кожна група отримала книжечки з правилами дорожнього руху, дорожні знаки, настільні ігри. Найбільше задоволення було від майстер класу поліцейських, які дозволили проїхатись разом з ними в автомобілі, увімкнувши сирени та світлові маячки.

“Я від усього серця вітаю усіх дітей зі святом. Хай Бог охороняє вас, хай здійснюються ваші мрії, щоб ви не знали, що таке війна. Мирного та чистого неба вам над головою. Любі наші діти, ми завжди будемо піклуватися про вас та захищати вас. Зі Святом!”, – Романський Ігор Васильович.