додому Бердичів “Спорт проти наркотиків”

“Спорт проти наркотиків”

50
0

11.09.2016 року в Бердичівській виправній колонії (№ 70) серед засуджених до довічного позбавлення волі та за участі збірної команди церкви «Спасіння» під девізом «Спорт проти наркотиків» було проведено Спартакіаду.

Такі змагання з дозволу керівництва обласного управління та підтримки керівництва колонії проводяться вже не один рік поспіль і є позитивним впливом на виправлення та ресоціалізацію засуджених, надає можливість проводити їх вільний час з користю для здоров’я та отримувати задоволення від духу перемоги.

Спортсмени виборювали перемогу у таких дисциплінах як підтягування на поперечині, гри в настільний теніс та шахи. Учасники цього спортивного свята виявили велике прагнення до перемоги, фізичну силу та міцність духу, оскільки боротьба між представниками засуджених була дуже напруженою.
Від засуджених було виставлено 3 команди та одна від представників «Спасіння».

Представники Релігійної громади ХВЄ «Спасіння» відзначили високий рівень підготовки та проведення змагань, а також рівень гри засудже¬них, які вибороли І місце.
Переможцям по закінченню змагань було вручено заохочувальні солодкі призи.
Керівництво колонії висловило подяку Релігійній громаді ХВЄ «Спасіння» за плідну співпрацю з колонією та сподівається на подальшу роботу, яка буде поступово віддаляти засуджених від злочинного минулого та приближати до майбутнього правослухняного життя.

Відділ соціально – виховної та психологічної роботи Бердичівської виправної колонії (№70)

813252a11ae9 67831771f352 e001fa017d8a