додому Бердичів Спецпідрозділ КОРД впіймав викрадачів 30 кілограмів золота під Бердичевом ФОТО

Спецпідрозділ КОРД впіймав викрадачів 30 кілограмів золота під Бердичевом ФОТО

204
0

У середу, 13 грудня 2017 року, прокуратурою Житомирської області спільно із працівниками спецпідрозділів КОРД Головних управлінь Національної поліції в Запорізькій та Житомирській областях, безпосередньо перед вчиненням нового злочину на території Запорізької області затримано 7 осіб зі зброєю, боєприпасами, два з яких одягнуті у форму працівників поліції.

На даний час вирішується питання про кваліфікацію дій затриманих осіб та повідомлення їм про підозру. Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури Житомирської області. Встановлено, що до скоєння злочинів причетні мешканці Одеської області.

Установлено, що 19.11.2017 приблизно о 19.00 год. група осіб  на автодорозі «Житомир-Могилів-Подільськ» у смт. Гришківці Бердичівського району, рухаючись на двох автомобілях, блокували авто, в якому двоє підприємців поверталися із виставки ювелірних виробів та, застосувавши автоматичну зброю, вчинили розбійний напад. Один з потерпілих, який намагався чинити опір нападникам, отримав вогнепальне поранення у стегно.

Унаслідок розбійного нападу особи протиправно заволоділи майном підприємців, а саме, ювелірними виробами із золота загальною вагою приблизно 30 кг, вартістю понад 15 млн грн, нарізним карабіном марки «ФОРТ 202» та автомобілем марки Volkswagen Tiguan, на якому вони рухалися.