додому Бердичів Снігова негода досі тримає в своєму полоні Бердичів ВІДЕО

Снігова негода досі тримає в своєму полоні Бердичів ВІДЕО

601
0

Інформація про потужний циклон з’явилася заздалегідь. Проте, коли увечері суботи почало заносити дороги снігом, виявилося, що Житомирщина опинилася в сніговому колапсі. Прес-служба Житомирської облдержадміністрації повідомила про значні сили, які одразу кинули на ліквідацію наслідків негоди:

“З ночі на дорогах працюють 154 одиниці техніки та 49 спецмашин перебувають у черговому режимі, задіяно до робіт 206 осіб, ще 62 працівники – в черговому режимі. У тому числі на дорогах державного значення здійснюють снігоприбирання 78 одиниць техніки та 102 робітники (з них у т.ч. на автодорозі Київ-Чоп – 22 спецмашини та 29 осіб, на дорозі Київ-Ковель – 12 машин і 16 осіб). У посиленому режимі працюють житлово-комунальні служби, аби забезпечити належну роботу паливно-енергетичного комплексу. Опалення надається у всі 100% житлових будинків та об’єктів соціальної сфери, котельні працюють у належному режимі”, – йдеться у повідомленні.

На місцях у посиленому режимі працювали бригади до ліквідації наслідків стихії 13 листопада було задіяно 49 машин та 13 механізмів, в районах працювало 165 осіб. Станом на ранок неділі було повідомлення про знеструмлення на Житомирщині 24 населених пунктів. Зокрема, у Бердичівському районі (3 населених пункти), на місце виїхали бригади, які працюють над відновленням електропостачання.

В той же час, ранок понеділка виявив, що в місті Бердичеві зовсім плачевна ситуація – на центральних вулицях утруднено рух громадського транспорту, на околицях пасажири мусили самостійно виштовхувати автобуси зі снігових пасток. Зокрема, за пішохідним мостом в районі вокзалу, маршрут 4а через це знову вибився з графіка. Що призвело до чергових запізнень мешканців Корніловки на роботу.

Депутат Житомирської обласної ради Ігор Васильович Романський від Радикальної партії Олега Ляшка спрямовував комунальні служби в найбільш складні ділянки. Сам виїхав в місто, щоб допомогти містянам в скрутній ситуації. Зокрема, закликав усіх долучитися до прибирання снігу, адже комунальні служби не встигають налагодити життєдіяльність міста Бердичева. Усе це дозволить у разі необхідності пришвидшити приїзд екстрених служб (швидкої допомоги та пожежників). А власникам транспортних засобів – не залишати на узбіччі доріг автівки та без нагальної потреби не виїздити в місто.

Депутат просить вибачення перед містянами за незручності викликані неготовністю міської влади оперативно реагувати на заздалегідь очікувані проблеми.

image-0-02-05-8f9bf2a45828971f558f49979dd4da58b28e31b1171fb399cd1d705546aad053-v

Про ситуацію на ранок понеділка у Бердичеві пропонуємо переглянути деякі відео: