додому Бердичів СК «Бердичів» здобув перемогу на волейбольному турнірі пам’яті Аркадія Зорі в Житомирі

СК «Бердичів» здобув перемогу на волейбольному турнірі пам’яті Аркадія Зорі в Житомирі

120
0

Традиційно вже дванадцятий рік поспіль у Житомирі пройшов відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті Аркадія Зорі. Упродовж двох днів, 4-5 березня, на базі спорткомплексу Житомирського національного агроекологічного університету команди Житомирщини змагалися за першість у турнірі. Зокрема, цьогоріч у фіналі грали: СК “Бердичів”, ВК “Хорос”, ВК “Біоресурс, ВК “Лугини”, ВК “Ємільчино”, ВК “ЖНАУ”, ВК “Житомир”, ВК “Житомирський агротехнічний коледж”.

Під час урочистого відкриття змагань голова обласної ради, голова обласної Федерації волейболу Володимир Ширма подарував усім капітанам волейбольні м’ячі та побажав командам перемоги у безкомпромісній боротьбі: «Бажаю усім волейболістам продемонструвати всю свою майстерність і талант. Переможцем стане тільки одна команда, тож нехай переможуть ті, хто справедливо на це заслуговує, хто найкраще підготувався і продемонструє всю силу спортивної волі і духу. Але, в будь-якому випадку, ви всі – вже переможці, бо даруєте своїм вболівальникам море позитиву».

В півфінал вийшли СК «Бердичів» та ВК «Житомир», а вже у фіналі бердичівляни в запеклій боротьбі здолали ємільчинців. За результатами змагань перемогу і кубок змагань здобула СК «Бердичів».

Навіть більше того, наші гравці стали кращими в номінаціях:
– «Кращий догравальник» Євгеній Сулима, гравець СК «Бердичів,
– кращим гравцем турніру було визнано Сидоренка Володимира СК «Бердичів».

Довідково. Аркадій Зоря був відомим громадським і політичним діячем, обіймав посаду директора Житомирського агротехнічного коледжу. Доклав багато зусиль для розвитку волейболу в Житомирській області. За його керівництва волейбольна команда навчального закладу неодноразово виборювала призові місця на різних турнірах, що проходили серед вищих навчальних закладів агропромислового комплексу.