додому Світ Сканери відбитків пальців в смартфонах – нісенітниця несусвітня

Сканери відбитків пальців в смартфонах – нісенітниця несусвітня

145
0

Виробники позиціонують свої напрацювання в області сканування відбитків пальців як щось екстраординарне. Стверджують, з їх допомогою будь-які дані на мобільному пристрої можна захистити більш ніж надійно. Віримо і зберігаємо за їх «стінами» особисту фінансову і багато іншої інформації. Думаємо, знаходимося в безпеці, і помиляємося.

Підтвердження абсолютної неспроможності сканерів відбитків пальців на сучасних мобільних телефонах опублікував ресурс Cult of Android. На ньому системи розпізнавання індивідуального для кожної людини малюнка обманюють за допомогою звичайного струменевого принтера – метод тестувався на останніх Samsung і Huawei.

Нічого складного в процедурі обману модуля розпізнавання відбитків немає. Зловмисникам досить отримати якісний «скан» пальців власника. Роздрукують, прикладуть до будь-якого пристрою і отримають доступ до будь-якої інформації на ньому. Сьогодні не ясно, чи можна провернути щось подібне з актуальних iPhone, але факт жахає. Бути може, потрібно повернутися до старих добрих паролів?