додому Бердичів Сидір Кізін пропонує скасувати рішення про виділення землі монастирю Московського патріархату

Сидір Кізін пропонує скасувати рішення про виділення землі монастирю Московського патріархату

61
0

24 липня 2017 року на засіданні президії Житомирської обласної ради голова фракції ВО “Свобода” Сидір Кізін вніс пропозицію про скасування рішення про виділення землі монастирю Московського патріархату.

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів на сесії облради 25 травня 2017 року

Десятки гектарів землі на Житомирщині передали Московському патріархату 

Тоді фракція ВО “Свобода” та Радикальна партія Олега Ляшка виступила проти надання цього дозволу Ставропігійському монастирю Московського патріархату, проте рішення було ухвалено голосами Опоблоку, БПП та Батьківщини.

У цей же день до Чоповицької об’єднаної територіальної громади надійшли звернення Держгеокадастру щодо виділення додатково 77 земельних ділянок на ведення ОСГ від осіб, тимчасово зареєстрованих у вказаному монастирі. Тобто обласна рада, прийнявши рішення про узаконення самовільного захоплення земель та будівництва, яке здійснював монастир Московського патріархату, фактично дала зелене світло на захоплення нових земель на території Малинського району. Окрім того, питання стосовно узаконення цих дій було розглянуте усупереч волі місцевої громади, яка до забудовників ставиться як до загарбників.

«Про який Московський патріархат може йти мова на третьому році війни?”, – зазначив голова Житомирського обласного осередку ВО “Свобода”, депутат обласної ради Сидір Кізін.

Звернення фракції ВО “Свобода” підтримане також фракціями Радикальної партії Олега Ляшка та Самопомочі. Проект рішення винесений до порядку денного сесії обласної ради на 27 липня 2017 року.

Нагадаємо, патріоти та громадські активісти також вимагають справедливості та на акції 7 червня нагадали, що в країні війна, а

Колаборація з московськими попами загрожує повішанням